Działka budowlana Imielenko
Imielenko, wielkopolskie
- 219 000 zł
- 1 503 m²
- 145,71 zł/m²
Ewelina Owczarko...
Skontaktuj się
Działka budowlana Imielenko
Imielenko, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Imielenko
Zaktualizowane: 22 maja 2026
219 000 zł 1 503 m² 145,71 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 219 000 zł (145,71 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 503 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: Van Hausen Sp.j., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 1208
Lokalizacja
- Adres: Imielenko, Łubowo, gnieźnieński, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Imielenku w gminie Łubowo w powiecie Gnieźnieńskim.
Działka o regularnym, funkcjonalnym i wygodnym kształcie kwadratu.
Obszar, na którym położona jest działka, objęty jest miejscowym planem
zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Pełna dokumentacja w biurze.
Wszelkie media (gaz, kanalizacja, woda, prąd) zaraz przy działce. (...)
607 174...
607 174 991